0

Про Нас

 

Компанія ІКЕАМАРКЕТ створена у 2009 році у місті Львові давніми поціновувачами продукції шведського виробника меблів та товарів для дому ІКЕА. Кваліфікований штат працівників допоможе Вам краще зорієнтуватись на нашому сайті та підібрати те, що Ви шукаєте, відділ доставки та транспортування подбає про те, щоб запакувати товар якнайкраще. 

Ми, ІКЕАМАРКЕТ, працюємо для Вас, допомагаючи IKEA прийти у кожен дім! 

Що таке ІКЕА?

ІКЕА – це філософія комфорту Вашої домівки, це затишок домівки, створений одним із найвідоміших світових брендів. ІКЕА – це меблі, аксесуари до меблів, дизайнерські рішення, індивідуальні рішення для кожного, це філософія комфорту Вашої оселі від А до Я. Основне в товарах IKEA – це поєднання практичності, краси, доступних цін і великого вибору можливостей. Асортимент ІКЕА налічує численну кількість рішень для облаштування будь-якої кімнати у Вашому домі. Серед стилів компанії знайдуться меблі та аксесуари для кожного, від традиційного до сучасного, для класика і для мінімаліста. Усі товари гармонійно поєднуються між собою, незалежно від обраного стилю. Дизайнери і розробники асортименту ІКЕА постійно працюють над оновленням та вдосконаленням численного переліку товарів шведського бренду.

Чому ІКЕА?

Функціонуючи з першої половини минулого століття (ІКЕА була започаткована у 1943 році), шведська компанія постійно удосконалюється та розвивається, поповнюючи асортимент своїх товарів, змінюючи і розширюючи його для створення затишку Вашого повсякденного життя. Щоб змінити буденне життя людей, ІКЕА пропонує покупцю так зване співробітництво у вигляді самостійної збірки меблів, що дозволяє сформувати суттєво нижчу ціну на товар. Товари ІКЕА безпечні для дітей і задовольняють потреби усіх членів сім’ї від найменшого до найстаршого.

З IKEA у Вас вдома є все, і при цьому нічого зайвого! Створи затишний дім з ІКЕА!

Філософія та місія нашої компанії.

Ми працюємо для Вас, намагаючись допомогти Вам змінити на краще побут Вашої домівки. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент зручних і функціональних товарів для облаштування Вашого дому за низькими цінами, щоб якомога більше людей змогли придбати товари ІКЕА.

Наші менеджери щоденно працюють для Вас, надаючи консультації щодо придбання того чи іншого товару, допомагаючи Вам краще підібрати чи вдосконалити дизайн інтер’єру Вашої оселі.