0

FAQ

 

Де знаходиться компанія ІКЕАМАРКЕТ?

ІКЕАМАРКЕТ знаходиться у місті Львові за адресою

1) вул.Смаль-Стоцького,32.

Чи можу я замовити товари з доставкою до іншого міста України?

Так, ІКЕАМАРКЕТ може доставити будь-який перелік обраних Вами товарів до Вашого міста проживання. Ми пропонуємо Вам на вибір доставку такими транспортними компаніями:

Нова Поштаhttp://www.novaposhta.com.ua/

Гюнселhttp://www.gunsel.com.ua/

Деліверіhttp://www.delivery-auto.com.ua/

ІнТаймhttp://www.intime.com.ua/

Чому ціна на Вашому сайті і ціни виробника відрізняються?

Ціни на товари, представлені на нашому сайт формуються із розрахунку вартість товару в магазині ІКЕА, доставка товарів в Україну, митні сплати тощо.

У Вас можна замовити весь асортимент товарів ІКЕА?

Так, у нас можна замовити весь асортимент товарів шведського виробника IKEA, як той, що представлений на нашому сайті, так і той, що Ви бачите у друкованому каталозі чи на сайт виробника.

Чи є у Вас магазин?

ІКЕАМАРКЕТ має один магазин у місті Львові за адресою: вул. Героїв Упа, 76. Ми працюємо над створенням мережі магазинів.

Де можна знайти каталог ІКЕА?

Завітайте до нашого магазину і ми обов’язково дамо Вам каталог для ознайомлення. Також, при замовленні товарів в інший регіон, повідомте нашому менеджеру про те, що Ви б хотіли отримати каталог товарів ІКЕА і наші менеджери вкладуть його до Вашого замовлення.

Чи можливо отримати у Вас знижки на придбання товарів?

Так, можливо. На даний момент ми розробляємо програму лояльності для клієнтів, і незабаром Ви зможете ознайомитись із нею на нашому сайті. Зокрема, наша програма буде включати накопичувальну систему знижок для постійних клієнтів.

Де виробляються товари ІКЕА?

Товари ІКЕА виробляються у понад 50 країнах світу. 

З якого матеріалу виготовляють товари ІКЕА?

Основним матеріалом для виготовлення своїх товарів ІКЕА обрала дерево, бавовну, метал, пластик, скло, ротанг. Також компанія постійно працює над збільшенням використання при виготовленні товарів відновлювальної сировини, а також такої, що підлягає переробці.

Якщо Ви не знайшли відповіді на питання, що Вас цікавить, обов’язково зв’яжіться з нашими менеджерами. Ми з радістю допоможемо Вам!