0

Стільниці

Товари від 1 до 20 з 213

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 20 з 213

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Кухонні стільниці

Простір для приготування їжі в будинку відповідально необхідний. Вибір кухонної стільниці є найбільш значущим кроком, тому що на неї припадає основне навантаження. До того ж елемент повинен зберігати ідеальний зовнішній вигляд, щоб підтримувати інтер'єр приміщення в належному стані.

Вартість товарів варіюється, але підтримується на доступному рівні. Вплив надає необхідний матеріал, ширина і складність дизайну.

Експлуатаційні переваги

До стільниць пред'являються технічні вимоги, що забезпечують можливість експлуатації в екстремальних умовах. Купуючи продукцію в IKEA, кожен клієнт впевнений в комплексі переваг:

 • висока міцність;
 • стійкість до порізів, механічного впливу і стирання;
 • матеріал несприйнятливий до температур;
 • стабільне сприйняття побутової хімії;
 • довговічне збереження презентабельного зовнішнього вигляду.

В результаті поверхня використовується роками без жодних обмежень. Нерідко у нас замовляють вироби для професійного використання в кафе і ресторанах, де вимоги до зносу істотно перевищують альтернативні побутові. Ми і тут пропонуємо різні варіації, що відповідають високим стандартам якості.

Особливості використання

Експлуатація стільниці для кухонного столу в процесі приготування страви значно активніше будь-якого іншого елемента. На ній їжа ріжеться, відбивається, кришиться, шинкується і збивається. Періодично ставиться гарячий і мокрий посуд, що для більшості матеріалів без попередньої підготовки виявляється згубним. Саме тому до вибору робочої поверхні необхідно ставитися з усією відповідальністю.

При установці кам'яної основи необхідно в процесі різання використовувати дерев'яну або пластикову дошку. В цьому випадку ножі тупляться значно повільніше, що вельми актуально для металу і кераміки.

Використовувана основа

Ми пропонуємо вироби для кухні з матеріалів, повністю безпечних для здоров'я людини. В каталозі присутні моделі наступних типів:

 1. Ламінат. Яскравий зовнішній вигляд і практичність поєднуються за рахунок використання ДСП в якості основи. Папір і захисний пластик значно покращують експлуатаційні показники.
 2. Натуральний камінь. Унікальна фактура і незвичайний малюнок робить матеріал важливою складовою приміщення. Довговічність поверхні не обмежується століттями, тому що вона витримує навіть дуже сильні удари важкими предметами.
 3. Штучний камінь. Популярний аналог з природних мінералів, пігментів і акрилових смол. Ідеально імітує природний малюнок і перетворює приміщення до невпізнання.
 4. Дерево. Гарний зовнішній вигляд і стійкість до всіх типів впливів є відмінними рисами. Малюнок деревини і абсолютна екологічність залучають всіх цінителів затишку і здорового способу життя.

Окрема увага приділяється вирізам. Виконуються вони відповідно до потреб клієнта, щоб встановити наявну мийку, варильну поверхню і змішувачі. Розташування та конструктивні особливості кожного разу унікальні, тому ми самостійно виконуємо необхідні виміри, щоб виключити навіть незначні неточності.

Як правильно вибрати

Перш ніж купити кухонні стільниці, розглядаються особливості їх виготовлення. Щоб не помилитися, орієнтуйтеся на 5 критеріїв:

 • необхідні розміри поверхні, відповідні гарнітуру і габаритам приміщення;
 • основа;
 • дизайнерські особливості;
 • вирізи для установки раковини, сушарки та інших пристосувань;
 • додаткові індивідуальні побажання.

При необхідності менеджер допомагає зробити вірний вибір, який буде радувати вас протягом десятиліть. Ми періодично поповнюємо асортимент, щоб ви підбирали продукцію навіть під незвичайні інтер'єри.

Співпраця з нами

Купувати приналежності для власного будинку потрібно у перевірених постачальників. Звертаючись до нас, кожна людина впевнений в наступних перевагах:

 • якість товарів;
 • грамотне консультування;
 • каталог періодично розширюється;
 • оперативна доставка.

Звертайтеся в наш магазин в Україні і замовляйте   кухонні стільниці. У продажу представлені сучасні моделі за демократичними цінами, здатні задовольнити якістю навіть найбільш вимогливих клієнтів.