0

Дзеркала для ванни

12 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

12 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

При виборі дзеркала для ванної кімнати необхідно врахувати колосальну кількість нюансів; крім естетичних міркувань, повинні бути прийняті до уваги такі фактори, як: площа і форма приміщення, освітлення, наявність недоліків на поверхнях, практичні потреби.

Основні форми

 • Коло. Дзеркало у формі кола — класичний варіант, що дозволяє домогтися візуального збільшення розмірів ванної кімнати: воно буде відображати приміщення таким чином, що з'явиться відчуття повітряності, простору, легкості. Такі вироби відмінно вписуються в традиційні інтер'єри.
 • Квадрат. Дзеркала квадратної форми візуально коректують просторові пропорції в приміщенні. Вони здатні істотно поліпшити ті ванни, які не відрізняються широтою і мають форму опуклого прямокутника. Орієнтування йде на прогресивні і сучасні інтер'єри.
 • Вертикаль. Дзеркала, виконані у формі вертикальних овалів і прямокутників, здатні візуально «підняти» нависаючі стелі: вони відмінно підійдуть для тих кімнат, які не відрізняються великою висотою.
 • Горизонталь. Горизонтальні дзеркала овальної і прямокутної форми обумовлюють візуальне розширення кімнати, роблять її більш об'ємною.

Дзеркало для ванної: нюанси вибору

 • Початкові дані. Перш, ніж приймати рішення про покупку дзеркала, зверніть увагу на вихідні параметри ванної кімнати. Якщо це невелике приміщення, яке передбачає мінімум обстановки, бажано придбати класичне маленьке дзеркало для розміщення над раковиною. Інша справа - просторі і розкішні кімнати: у випадку з ними можна купувати дзеркала без такої строгої оглядки на розмір полотна (доступні навіть моделі в людський зріст) і місце його установки.
 • Пропорції. Якщо ви встановлюєте дзеркало традиційним чином — над раковиною, — потрібно обов'язково звернути увагу на доцільність його пропорцій і розмірів зони над умивальником. Ширина полотна разом з його рамою не повинна бути більше ширини раковини; в ідеалі ж вони повинні бути ідентичним. Якщо ви купуєте дзеркало круглої або неправильної форми, від цього правила можна відступитися, поклавшись на свій смак.
 • Оздоблення. Рама часом грає не меншу роль, ніж саме полотно: вона повинна гармоніювати з дизайном приміщення (звертайте увагу на розміри, забарвлення, загальну стилістичну спрямованість).
 • Додатковий функціонал. Багато дзеркал для ванних кімнат мають вбудовані ящики і горизонтальні поверхні, які дозволяють вам мати буквально під рукою різні корисні речі (наприклад, зубну щітку). Також деякі моделі мають вбудовану систему освітлення; в більшості випадків світильники розташовуються з правого або лівого боку, рідше — безпосередньо над дзеркальною поверхнею. Існує спеціальне декоративне освітлення: прилади розміщуються за дзеркальним полотном і створюють приємний візуальний ефект теплоти і затишку.
 • Розміщення. Існують не тільки настінні дзеркала: є також настільні моделі, які розташовуються на підставці (на горизонтальній поверхні). Ще одна цікава альтернатива — вбудовані дзеркала, включені в меблеві вироби. При необхідності дзеркало можна вбудувати майже в будь-яке місце.
 • Спосіб монтажу. Якщо конструкція монтується до стіни, звертайте увагу на спосіб установки: можуть бути необхідні шурупи (тоді присутні спеціальні отвори), будівельний клей (рідкі цвяхи, плитковий клей), двосторонній скотч (найбільш рідкісний варіант).

Наша пропозиція

Уникаючи надмірної скромності, проілюструємо основні переваги нашої компанії у вигляді переліку:

 • Варіативність. У каталозі представлена велика кількість як класичних, так і оригінальних моделей, що дозволяє підібрати підходящий і зручний конкретно вам варіант. Просто уважно вивчіть асортимент.
 • Цінова політика. Ціни на дзеркала для ванних кімнат порівняно невисокі, оскільки ми намагаємося мінімізувати відсоток націнки.
 • Контроль якості. Всі представлені дзеркала для ванн проходять перевірку на відповідність нормам і стандартам: ми строго ставимося до контролю якості.
 • Можливість консультації. При необхідності ви завжди можете проконсультуватися по телефону, вказаним у відповідному розділі.

Якщо ви хочете купити дзеркало для ванної кімнати, ми будемо раді співпраці!