Мій кошик
  •  +38 098 5808880
  • +38 050 0750020
  • Skype ikealviv2
  • shop@ikeamarket.com.ua

Варіанти оплати

 

Оберіть зручний для Вас спосіб оплати.

    1. Готівковий.

Оплатити готівкою можна в касу нашого магазину, який знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Героїв Упа, 76. Вартість замовлення можна оплатити повністю, або розбити на 2 частини: внести спочатку авансовий платіж у розмірі від 65%, а решту оплатити на момент отримання товару (для мешканців Львова) або перед відправленням (у випадку проживання у іншому населеному пункті).

      2.  Переказом на банківський рахунок.

На Вашу електронну адресу буде надіслано квитанцію, видрукувавши яку Ви можете оплатити в найближчому відділенні банку. Також Ви можете оплатити  через банківський термінал, систему Приват24, Аваль-онлайн, вказавши суму замовлення, прізвище платника, а також наші реквізити.

 

Замовлення вноситься в загальний бланк замовлень після здійсненої передоплати в розмірі 65-100%.

При внесенні Вами авансу в розмірі 65% решту суми Ви оплачуєте безпосередньо при отриманні товару, якщо Ви проживаєте у Львові. Якщо Ви з іншого населеного пункту України Ви оплачуєте повну суму Замовлення перед надсиланням його перевізником шляхом переказу коштів на наш банківський рахунок, або накладним платежем при отриманні товару в офісі перевізника чи за Вашою домашньою адресою.

У зв'язку з нестабільним курсом валют, доплата(35%) за замовлення може бути перерахована згідно з курсом на день оплати